ekol sad4 грудня 2015 року у дошкільному навчальному закладі №10 «Ялинка», у рамках проекту «Підвищення енергоефективності освітніх закладів міста Конотоп», що реалізуються у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу, відбувся відкритий захід для батьків та дітей, присвячений питанню екології та енергозбереження – «До природи з добром йди!».

Відкриваючи захід завідуюча закладом Галина Черемних звернулась до батьків зі словами подяки, оскільки ekol sad1вихователі у дитячому садочку розвивають у дітях ті позитивні якості, у тому числі бережливе ставлення до довкілля, які вже сформували батьки.

Вихователь Шевченко Ірина та музичний керівник Савченко Тетяна  підготували насичену програму. Цікаву вікторину для батьків з елементами гри під назвою «Що?Де?Коли?». За вірні відповіді батьки отримували заохочувальні призи (яскраві наліпки, календарики).

Не лишив нікого байдужим захоплюючий сценарій казкової вистави «Як поводити себе у лісі», яка мала повчальний характер. Дітки у ролі «пухнастих мешканців лісу» – зайчиків, (квіточок, сонечок, хмаринок та інших казкових персонажів) виступили перед батьками та запрошеними глядачами.

Під час вистави вихователь розповідала про  цінність та неповторність компонентів природи, необхідність прояву гуманного ставлення до живих істот, виважене поводження в довкіллі, правила безпечної поведінки в природі. Також дітки розповідали віршики, співали пісні на екологічну тему.