Посвята у богунівці

3 грудня 2015 року у початковій школі  проходила посвята у богунівці учнів 1-А класу. Третій рік поспіль школа приймає у свою родину нових богунівців. На святі було оголошено вважати офіційним шкільним святом День богунівця 6 грудня, приурочене Дню Збройних Сил України. Перша частина посвяти проходила у соборі Різдва Пресвятої Богородиці,  де учні отримали пагони та благословення від отця Павла.

Наставники 1-А класу класовод Мазур А.І. та офіцер-вихователь Лісатович Г.Г. підготували юних богунівців до виступу на святі. Вітали першокласників учні 2-А та 3-А богунівських класів. Звучали героїчні козацькі пісні, хореографічні композиції. Запам’яталися першокласникам «незвичайні гості» козаки, в особі учнів старших класів.  Також на святі старші учні-богунівці за зразкову дисципліну та високі досягнення у навчанні отримали спеціальні звання, які вручив директор школи Пустовойт С.В.

***

                                                                                                                             Освітяни в Києві

Відбулася зустріч делегації у складі: Зеленської Л.М., методиста Конотопського міського методичного кабінету, Пустовойта С.В., директора, та Мовчан О.І., заступника директора з навчально-виховної роботи Конотопської ЗОШ №7 імені Г.Гуляницького, з ректором Національного педагогічного універ-ситету ім. М.П. Драгоманова Віктором Андрущенком та науковими працівниками Інституту педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

Під час зустрічі освітяни Конотопа отримали консультацію з підготовки інноваційного проекту, методичну допомогу в організації навчально-виховного процесу в Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 імені Г.Гуляницького в контексті дослідно-експериментальної роботи.