TERYTORIYA TALANTIV5 грудня хореографічні колективи міського будинку культури «Сучасник» відвідали Батурин та представили наше місто на I  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Територія талантів 2015».

В конкурсі взяли участь як аматорські, так і професійні хореографічні колективи та окремі виконавці, що представляють хореографію різних стилів і напрямів: 17 танцювальних колективів з Київської, Чернігівської та Сумської області, 50 яскравих танцювальних номерів, професіоналізм та цікаві образи не залишили байдужими жодного глядача.

Конотоп на фестивалі було представлено колективам міського будинку культури «Сучасник», а саме: хореографічний колектив «Едельвейс», керівник Наталія Прокопець; колектив сучасного танцю «La Style», керівник Тетяна Грищенко та спортивно-танцювальний клуб «Еліт-Данс», керівники Антон та Алла Васюти.

Ці колективи повернулися зі змагань призерами, отримавши два перших та два других місця.