7 грудня міський голова Артем Семеніхін провів робочу та апаратну нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Зоць Олександр Вікторович – заступник начальника Конотопського відділу поліції (м.Конотоп) Головного Управління Національної поліції в Сумській області. Зокрема Олександр Вікторович повідомив, що протягом минулого тижня працівниками поліції було розкрито 16 злочинів, складено 15 адміністративних протоколів, проводилось патрулювання вулиць міста в нічний час та інші заходи. Заслухавши цю інформацію, міський голова попросив звернути увагу на роботу служби 102, коли він особисто телефонував, чергові не відповідали на дзвінки. «Поліція повинна допомагати людям, а не ігнорувати їх звернення», – зазначив Артем Юрійович.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Ян Петрович проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги. Заслухавши його доповідь, очільник міста дав доручення спільно з відповідними службами залізниці організувати роботи з очищення узбіччя залізничного полотна від вул.Успенсько-Троїцької до проспекту Миру, а також організувати роботу з освітленню пішохідного мосту через річку Єзуч та підходів до нього.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітувала Стеценко Наталія Іванівна.

Зокрема Наталія Іванівна доповіла, що на службу «1506» протягом тижня надійшло 175 звернень, з них протягом доби було вирішено 152, протягом 3 діб – 22  і виконання одного звернення залишилось на контролі.

У ході наради міський голова звернувся до керівника КП КТУ про підсипку трамвайної зупинки, яка знаходиться на вул.Північній.

Про хід виконання в місті обласної програми розвитку фізичної культури і спорту в Сумській області на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.06.2012, проінформував завідувач сектору фізичної культури і спорту відділу у справах молоді і спорту міської ради Євдоченко Сергій Михайлович. Заслухавши звіт, міський голова наголосив на необхідності відновлення роботи стрілецьких тирів в місті, які раніше працювали при навчальних закладах міста, а також розглянути можливість відновлення секції кульової стрільби.

Про виконання відділом комунального майна повноважень орендодавця об’єктів нерухомості комунальної власності доповіла начальник відділу Білоус Інна Григорівна.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління Кошевецька Валентина Павлівна. Також Валентина Павлівна довела до відома присутніх, що з проектом міського бюджету на 2016 рік можна ознайомитись на сайті міської ради в розділі «Громадянам», підрозділ «Документи», «Проекти рішень».

Про споживання енергоносіїв бюджетними закладами інформували начальник відділу освіти Конотопської міської ради Беспала Ольга Віталіївна та головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова Носач Володимир Вікторович.

Міський голова поцікавився у керівників ЦРЛ та Відділкової лікарні про забезпеченість м’яким інвентарем лікарняних закладів та розподілом нещодавно придбаного м’якого інвентаря.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотопа, які перебувають в зоні АТО, та їх сім’ям доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, та переселенців, які прибувають із зони АТО на територію м.Конотопа, інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова Оксана Михайлівна.

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув, прозвітувала начальник загально відділу міської ради Іноземцева Тетяна Григорівна, яка також зачитала подяку міському голові та виконавчому комітету міської ради від Архієпископа  Сумського і Охтирського Мефодія за організацію на високому рівні заходів із відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів в місті та подяку міському голові та працівникам ЖЕД «Південна» від мешканців будинку 42, що по проспекту Миру, за встановлення паркану.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.