KONKURS YATZYKAМова – це показник існування нації. Поки існує мова – існує народ. У різних куточках світу лунає сьогодні українська мова. Де б не проживали представники української діаспори: у Німеччині чи Австралії, Сполучених Штатах Америки чи в Канаді, – скрізь вони утворюють свої національні осередки, відкривають українські школи, випускають українську пресу, передають із покоління в покоління рідну мову аби не загубився український родовід.

На весь світ стало відомим ім’я Петра Яцика, українського мецената з Канади, який започаткував проведення Міжнародного конкурсу знавців української мови, спрямованого на пропаганду та підтримку розвитку української мови.

5 грудня 2015 року базі ЗОШ№13 м. Конотоп відбувся ІІ етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика серед учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Адміністрацією закладу організовано та проведено урочисте відкриття ІІ етапу Конкурсу, створено належні умови для його проведення  та роботи журі.

Вітаємо всіх учасників І та ІІ етапів, бажаємо успіхів переможцям у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу. Бажаємо щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!