З міста Конотопа в 2015 році мобілізовано 148 осіб, демобілізовано 85 осіб. З метою оперативного вирішення соціально-побутових проблем сімей мобілізованих військовослужбовців, які проживають на території м.Конотоп проведена наступна робота:

Для проведення обстеження та вивчення потреб сімей, відновлена робота 7 мобільних груп, до складу яких входять спеціалісти міської ради, її управлінь та відділів.

З 03.02.2015 проводилось обстеження сімей мобілізованих в 2015 році  військовослужбовців. Обстежено 148 сімей.

В ході обстеження членами сімей було піднято 29 питань, з них 16 – виконано, 3-роз’яснено, 4 – виконано частково,  6 не виконано з об’єктивних причин в зв’язку в з відсутністю коштів, але шукаються шляхи вирішення питань.

На минулому тижні (з 30.11 по 04.12.2015):

1. Прийнято 8 заяв на призначення компенсації витрат на оплату ЖКП в розмірі  1000 грн. одноразово від 8 представників сімей (всього 575 представників сімей подали заяви, з них в 2015 році – 332);

2. Видано 1 посвідчення для безкоштовного проїзду в міському транспорті дітей військовослужбовців, які знаходяться в службовому відрядженні в зоні АТО,  (всього  175 посвідчень,  з них в 2015 році – 105,  65 – до 1 липня, 40- з 1 вересня.).

3. З метою вирішення питання отримання психологічної реабілітації проведено анкетування  18 демобілізованих військовослужбовців (всього  – 85),  виявили бажання на її проходження 4  військовослужбовця,  всього виявили бажання та  видано 8 направлень до санаторіїв «Орізонт» Одеська область та «Феофанія»  м.Київ.

4. Відповідно до обласної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки на минулому тижні прийнято 10 заяв членів сімей учасників антитерористичної операції  на забезпечення дровами. Всього забезпечено 42 сім’ї (в тому числі 3 сім’ї загиблих учасників АТО), перебуває на обліку 62 сім’ї.

Також додатково, з метою вивчення потреб військовослужбовців демобілізованих з зони АТО, їх соціальної та моральної реабілітації, надання  інформації щодо пільг та компенсацій, соціальних гарантій в приміщенні міського центру культури та дозвілля «Кінотеатр Мир» кожну другу та четверту п’ятницю місяця з 10.00 до 12.00 години працює інформаційно-консультаційний пункт.

Запрошення щодо можливості скористатися послугами пункту надіслано листом кожному з демобілізованих, інформація надана в ЗМІ, розміщена на сайті управління та міської ради. Послугами пункту скористалися 12 демобілізованих.