8 грудня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання городян GAR LINIYвідповідав заступник міського голови Ноєвий Юрій Миколайович.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 10 городян, які озвучили 11 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання стосувались підсипки та ремонту дорожнього покриття по вул.Марути, по 3-му провулку вул.Пушкіна, по вул.Депутатській, вивозу та прибирання опалого листя по проспекту Миру (від залізничного мосту до СШ №10), вивозу опалого листя з прибудинкових територій будинків №49,51 по вул. Івана Франка.

Також мешканці міста скаржились: на холодні батареї в квартирі будинку №8, що по вул.Леніна, на високий тариф за квартплату в будинку №10 по вул. Металістів, на теплопостачальну організацію, працівники якої в будинку №10, що по вул.Металістів, зняли лічильник на теплову енергію та повідомили мешканцям будинку, що він не підлягає ремонту. Також дозвонювачі пропонували встановити додаткову урну на автобусній зупинці навпроти магазину «Моя сім’я», що по вул. Комсомольській, та встановити дорожній знак «Пішохідний перехід» напроти магазину «АБС», що по вул.Братів Радченків, відновити електроопору та освітлення біля будинку №8 по вул.Металістів.

На кожне звернення Юрієм Миколайовичем  було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.