H99r6c6iVoo6 грудня 2015 року у місті Суми відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального мистецтва «Кубок Візаві».  Народний ансамбль танцю «Free Dance» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник Людмила Омельченко) вдруге за рік взяв участь у цьому престижному конкурсі, спрямованому на пошук, виявлення, розвиток талановитих дітей в Україні.

У фестивалі взяли участь 21 танцювальний колектив із міст Суми, Конотоп, Полтава, Охтирка, Ромни, Чугуєв, Хухра, Краснопілля та Недригайлова.

Учасники зразкового хореографічного колективу «Free Dance»  презентували нову композицію «Небайдужість» і в нелегкій боротьбі вибороли 1 місце у номінації «Модерн, джаз, контемпорарі».