TURNIR PEREMOGA8 грудня 2015 року в ДВНЗ «Університет банківської справи» (м.Київ) відбувся фінал ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності. Організатори турніру – Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Комітет Верховної ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, АТ «Ощадбанк», ДВНЗ «Університет банківської справи», ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”. У фіналі взяли участь 6 команд: «Incognito» Чернівецької області,  Херсонської області, «Бізнес – сила» Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області, Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області, гімназії № 2 м. Хмельницького, об’єднана команда навчальних закладів м. Конотоп Сумської області. Саме ці старшокласники боролися за титул найкращого знавця фінансової грамотності в Україні. Команда м.Конотоп,  до складу якої ввійшли Чаманов Руслан, Бойко Яна, Саухін Владислав, Батюта Євген,  учні Конотопської гімназії,  Хаярова Карина, Сенченко Анастасія, учні сш №3 (керівники команди Олех А.П. та Хричиков О.Ю.) посіла ІІІ місце.

На думку заступника Міністра освіти і науки України Олега Дерев’янка, такі турніри є дуже потрібними сьогодні і надихають рухатися вперед. «Фінансова грамотність необхідна сьогодні, як і знання мови та літератури. Навчайте батьків, поширюйте фінансові знання, аби наша країна рухалась вперед!» – зазначив він під час привітання.

«Фінансова грамотність – це одна з найважливіших європейських компетентностей освіти в Європі,  тому такі конкурси спонукають рухатися в напрямку побудови європейського освітнього простору в нашій країні», – підкреслила під час виступу Голова Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти Лілія  Гриневич. Заступник Голови правління АТ «Ощадбанк» Антон Тютюн вручив учасникам турніру цінні подарунки від Голови правління банку Андрія Пишного. «Молодість, енергія, інтелект панували сьогодні на цьому конкурсі. Хай ця енергія поширюється на всю країну і надихає інших!», – зазначив він.