ANSAMBLLL9 грудня в дитячій музичній школі №1 відбулась лекція-концерт «У мереживі звуків епохи бароко».

Бароко – дивовижно поєднує в собі аскетизм середньовічного мислення з витонченою розкішністю поетичної фантазії. Це одна з найбільш цікавих епох в історії світової культури. Цікава вона своїм драматизмом, інтенсивністю, динамікою, контрастністю і , в той же час, гармонією, цілісністю, єдністю. Найяскравішими представниками цього напрямку є Йоганн Себастьян Бах, Георг Гендель, Антоніо Вівальді, твори яких прозвучали в концерті.

Присутні с задоволенням слухали  триголосні інвенції Баха у виконанні Веронікі Бурдавіциної та інструментального ансамблю «Дивертисмент» (керівник Олександр Єрьомін),  прелюдії у виконанні  Наталії Короленко, Юлії Корольової, оркестру «Гармоніка» (керівник Надія Левченко) та ансамблю баяністів-акордеоністів (керівник Ольга Буток), дует з кантати №5, жигу з Оркестрової сюїти D-dur та Концерт c-moll у виконанні хору учнів старших класів (керівник Галина Домніцен), квартету учнів-піаністів (викладачі Світлана Локтіонова, Ірина Бомштейн), ансамблю скрипалів «Ренесанс» (керівник Людмила Щербань). Неперевершено прозвучав Концерт d-moll, ІІ частина у виконанні інструментального ансамблю «Фантазія » (керівник Ольга Буток), який був присвячений пам’яті полеглих героїв, воїнів, віддавши життя за краще майбутнє нашої України. З великим задоволення слухали Сонату g-moll Георга Генделя у виконанні викладачів Ірини Бомштейн та Світлани Локтіонової та «Gloria» Антоніо Вівальді у виконанні вокального ансамблю викладачів «Домінанта» (керівник Олександр Єрьомін).

Концертний зал дитячої музичної школи №1 не вміщав всіх бажаючих насолодитися творами геніальної  музики геніальних композиторів   епохи бароко, яка і в наш час  хвилює, заворожує, не відпускає…