Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Що сталося б зі світом, якби в ньому раптом не стало доброти. Ми втратимоDOBRO право називатись людьми, коли перестанемо любити, вірити, надіятись, коли зникне наша людяність. Прикро, але понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами в результаті розумових, фізичних чи сенсорних розладів.   Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі долі і трагедії. Окремі людські надії на те, що все минеться і все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.

Надати кваліфіковану допомогу дитині з особливими потребами і покликаний увесь колектив Конотопського дитячого будинку-інтернату.

3 грудня 2015 р., коли вся світова спільнота відзначала Міжнародний день інваліда, колектив установи звітував про надання якісних соціальних послуг вихованкам дитячого будинку. Традиційно цього дня був організований День відкритих дверей, на який були запрошені батьки, опікуни, міська громадськість, представники Конотопського міського методичного кабінету, а саме, методист методичного кабінету Тамара Онищенко, методист початкової освіти Людмила Зеленська, методист з психологічної служби Олена Шкурко.

Гостинно зустріла запрошених практичний психолог Неля Філіпова, яка провела заняття з елементами тренінгу для батьків «Відновлення емоційної рівноваги» та запропонувала оглядову екскурсію по дитячому будинку з відвідуванням індивідуального заняття з розвитку логічного мислення за методикою Г.Р.Кандибура в групі «Дзвіночок», заняття з компенсаторної терапії в швейній майстерні, заняття гуртка «Умілі ручки» по виготовленню оберегу в кімнаті народознавства, сеанс лікувальної терапії при плоскостопії у фізкабінеті, індивідуальне заняття з розвитку дрібної моторики «Ліплення сніговита» в групі «Дзвіночок», рухливу годину в маломобільній групі «Сонечко» – кидання м’яча в обруч та рухливу гру «Збери сніжинки» в спортивному залі, заняття з господарсько-побутової праці на тему «Приготування гарячих бутербродів до чаю» в соціально-побутовій кімнаті.

Учасники художньої дитячої самодіяльності подарували концерт «Серце палаюче любов’ю». Під гучні оплески присутніх лунали чарівні пісні, веселі гуморески та запальний танок. Вразили слова вдячності директора установи Заслуженого працівника соціальної сфери України Анатолія Володимировича Долі за турботу, чуйність та небайдужість всім, хто переймається проблемами людей з особливими потребами.

У хвилини спілкування після концерту присутні переглянули виставку робіт художньо-прикладного мистецтва «Острів дитячої творчості» виготовлені дбайливими рученятами дівчаток та сфотографувалися на згадку.