Положення про проведення конкурсу

4.ПОПЕРЕДЖЕННЯ про обмеження бланк 2017

5.Ознайомлення із ПРАВИЛАМИ ЕП

6. ЗГОДА на обробку персональних даних

7. Загальний перелік питань на знання законодавства:

7.1.Перелік питань ЦНАП

7.2.Перелік питань Відділ освіти

Оголошення про конкурс у відділ освіти з 23.09.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад адміністраторів ЦНАП з 14.10.2020

Оголошення про наявність вакантної посади директора комунального підприємства

Увага! Перенесення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.10.2020, в зв’язку з обмеженням доступу в приміщення міської ради до 16.10.2020:

ПЕРЕНЕСТИ проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на 19.10.2020.

Результати конкурсу на посади генеральних директорів!

01.10.2020 та 02.10.2020 відбулися засідання  конкурсних комісій з проведення конкурсу на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Конотопської міської ради «Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова» та на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Конотопської міської ради «Конотопська міська лікарня». Протоколи конкурсу

Конкурс на посаду генерального директора Конотопської ЦРЛ

02.10.2020 відбулися конкурси на посади генеральних директорів комунальних некомерційних закладів охорони здоров'я Конотопської міської ради

Опубликовано Відділ організаційної та кадрової роботи Конотопської міської ради Пятница, 2 октября 2020 г.

Результати конкурсу на посади директора та педагогічних працівників

Конкурс на заміщення вакантних посад директор та педагогічних працівників (відео)

Протоколи конкурсу