KVARTKOMY10 грудня відбулося своєрідне знайомство голів квартальних комітетів з новим міським головою і представниками владного апарату міста.

Голови квартальних комітетів міста привітали міського голову Артема Юрійовича Семеніхіна з обранням на посаду та від усієї великої кварткомівської родини подарували йому коровай. Артем Юрійович, у свою чергу, висловив бажання і навіть наполягав на активній співпраці голів квартальних комітетів з міською владою, поліцією та громадою для покращення життя містян, зокрема, боротьбі з наркоманією та алкоголізмом, приведення до належного санітарного стану вулиць міста.

Очільник міста представив своїх заступників, секретаря міської ради, керуючого справами виконкому, проінформував присутніх про організовану в місті роботу з прибирання смітників, вирубування чагарників, приведення до ладу занедбаних обійсть.

Порядок денний зустрічі передбачав розгляд декількох питань, серед яких – ціна та якість хліба, норми споживання газу, благоустрій доріг, перейменування вулиць та інше. Що стосується хліба, то з 4 грудня ціна на нього підвищилася у середньому на 7%, але, як повідомляє представник Конотопського хлібокомбінату,  це вимушені заходи. Та присутні у залі нарікали на невиправдано високу ціну хліба у порівнянні з іншими виробниками, а ще поскаржилися на якість конотопських хлібних виробів. Болючим і актуальним виявилося питання стосовно норм споживання газу. Зачепивши тему природного газу, люди не витримали і обурилися стосовно якості газу: лічильник крутить, а тепла немає. Виникає питання: за що ми платимо? Аби обговорити усі назрілі проблеми, сторони домовилися організувати прямий ефір з керівником управління газового господарства м.Конотопа, що відбудеться наступного тижня. Питанням, що викликало найбільший інтерес та жваво обговорювалося, виявилося перейменування вулиць. Та, як запевнив начальник відділу містобудування та архітектури Сергій Холодьон, – це не проблема і людям не потрібно одразу бігти і переоформляти документи на нерухомість, транспорт чи змінювати реєстрацію у паспорті, ну хіба що вас дуже дратує стара назва.

Наостанок Артем Юрійович традиційно привітав квітами голів квартальних комітетів, які нещодавно святкували свої дні народження, та вручив Почесну грамоту міської ради за сумлінну плідну працю на громадських засадах, активну участь у житті міста та у зв’язку з ювілеєм голові квартального комітету №43 І.С.Волкогон.