14 грудня керуючий справами виконкому Яроцький Венедикт Ідрисович провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської APARATKA14122015міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Примак Ян Петрович проінформував присутніх про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги. Також, Ян Петрович проінформував про проведення тендерної процедури щодо незавершеного об’єкту під пологовий будинок з діагностичним центром та дитячою поліклінікою.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітувала в.о. директора Загата Наталія Геннадіївна.

Начальник управління економіки Конотопської міської ради Гапєєва Людмила Анатоліївна доповіла про виконання показників Програми соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік та цінову ситуацію в місті на хліб та хлібобулочні вироби.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління Кошевецька Валентина Павлівна.

Про споживання енергоносіїв бюджетними закладами інформували начальник відділу освіти Конотопської міської ради Беспала Ольга Віталіївна та головний лікар КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова Носач Володимир Вікторович.

Про стан реалізації заходів, передбачених проектом НЕФКО у 2015 році прозвітували начальник відділу освіти Беспала Ольга Віталіївна та головний спеціаліст відділу культури міської ради Степанідін Павло Вікторович.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотопа, які перебувають в зоні АТО, та їх сім’ям доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, та переселенців, які прибувають із зони АТО на територію м.Конотопа, інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова Оксана Михайлівна.

Про виконання контрольних документів доповіла начальник відділу контролю міської ради Ніколаєнко Наталія Вікторівна.

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув, прозвітувала начальник загально відділу міської ради Іноземцева Тетяна Григорівна.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна інформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.