Цього року Новорічні свята в Укрпошті пройдуть під егідою «Пошта Українського Діда Мороза», відкриття якої відбудеться 18 грудня в усіх обласних філіях Укрпошти на всій території України. У рамках акції в обласних дирекціях відбудуться новорічні святкові заходи для дітей. Всі об’єкти поштового зв’язку будуть оформлені в новорічному стилі.

Усі бажаючі можуть скористатися низкою святкових послуг, серед яких:

–  замовлення унікального подарунку «Власна марка» – ексклюзивних поштових марок, на купонах до яких може бути надруковане особисте фото, фото Ваших рідних чи близьких, логотип або товарний знак фірми;

–    святкове оформлення та упакування подарунків з доставкою кур’єром у костюмі Діда Мороза (Снігуроньки) за вказаною адресою;

–       новорічні набори та листівки;

–       набори для посткроссінгу;

–       філателістична продукція;

–       та чимало інших цікавинок.

Укрпошта традиційно проводить новорічну кампанію, в рамках якої діти можуть писати листи Українському Діду Морозу.

На всі листи, направлені Українському Діду Морозу та Святому Миколаю, в яких вказано зворотню адресу, діти отримають відповіді.

Крім того батьки можуть порадувати свою малечу святковими наборами від Укрпошти «Лист Діда Мороза» та «Лист Святого Миколая».

Запрошуємо Вас долучитися до новорічної акції «Пошта Українського Діда Мороза», що розпочинається 18 грудня у всіх відділеннях поштового зв’язку області.