15 грудня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання GAR LINIYгородян відповідала секретар міської ради Багрянцева Олена Юріївна.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 13 городян, які озвучили 14 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання стосувались облаштування та відновлення вуличного освітлення на вулицях Кочемазова, Паризької Комуни, Берегової, 2-му провулку вул.Ярківської, облаштування  тротуару по частині вул.Жарікова, відновлення роботи радіоточки по вул.Братів Лузанів, 62, посипанню дорожнього покриття вул. Надії Волкової піщано-соляною сумішшю під час ожеледиці.

Також мешканець вул. Пушкіна поскаржився на грубе ставлення до нього як пацієнта лікаря-уролога ЦРЛ під час прийому. Конотопчанка з вул.Металістів, 4 скаржилась на завищену плату за газ. Людей хвилювали питання перейменування вулиць в місті, встановлення Ощадбанком плати за прийом квитанції при оплаті комунальних послуг.

На кожне звернення Оленою Юріївною були надані роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.