16 грудня відбулась нарада з керівниками підприємств галузі житлово-комунального господарства міста. Відкрив нараду заступник міського голови Ю.М.Ноєвий, а співголовували начальник управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Я.П.Примак та депутат міської ради, голова комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони навколишнього середовища О.М.Максименко.

У своєму виступі Ю.М.Ноєвий зазначив, що багато незадоволення викликають тарифи, але людям потрібно пояснювати сферу місцевих та державних можливостей. Так, існують проблеми з отриманням пенсій колишнім працівникам заводу «Червоний металіст», які не мають можливості отримати довідки з підприємства. Тому було ініційовано зміни до законодавства, які розглядатиме Верховна Рада України.

Юрій Ноєвий також подякував керівникам підприємств галузі за оперативну роботу з очищення вулиць. Він наголосив на тому, що людей потрібно закликати турбуватись про чистоту навколо себе, бо зараз час мобілізуватись та великою громадою працювати на благо рідного міста.

Керівники прозвітували про фінансовий стан підприємств галузі, поділились проблемними питаннями, намітили перспективи на майбутнє.