PUSTOVOYT16 грудня 2015 року в залі засідань Вченої Ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулося спільне засідання Асоціації ректорів педагогічних університетів України та Президії Національної академії педагогічних наук України.

На засіданні було розглянуто питання про виконання Указу Президента України №580/2015 від 13 жовтня 2015 року  «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

У засіданні взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України.

Директор Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Григорія Гуляницького Пустовойт Сергій В’ячеславович презентував національно-патріотичне виховання на прикладі богунівських класів, які функціонують у закладі.

Виступ директора школи та фільм «Богунівські класи в м. Конотопі» викликали жвавий інтерес у всіх присутніх у залі засідань.