AKTCIYAУ місті стартувала  благодійна акція «З теплом у серці до солдата» зі збору продуктів тривалого зберігання з метою подальшої їх відправки до зони проведення АТО, яку організувала громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту за сприяння сектору міської ради з питань внутрішньої політики.

У рамках реалізації акції для  конотопців, які нині несуть службу поблизу міст Красногорівка, Мар’янка, Курахово, Констянтинівка, Авдіївка, Артемівськ, Слов’янськ, молоді активісти збиратимуть продукти. Дана акція проходить у приміщенні будинку торгівлі на першому поверсі біля супермаркету «Фора».

Активна молодь міста за організації та підтримки відділу у справах молоді та спорту не втомлюються організовувати акції на підтримку наших захисників.

Закуповуючи товари для дому, ви можете долучитися до заходу, проявивши милосердя, аби подарувати Новорічні свята мужнім захисникам України. Акція буде тривати 16.12.2015 – 18.12.2015 з 16.00 до 19.00 та 19.12.2015 – 20.12.2015 з 12.00 до 15.00, можливе її продовження.

Приймаються продукти тривалого зберігання (макарони, крупи, консерви, олія, цукор, солодощі), засоби особистої гігієни (рідке мило, шампунь, усе для гоління, туалетний папір, зубна паста та щітки, пральні порошки, вологі та сухі серветки). За 2 дні акції волонтери зібрали вже чимало продуктів та засобів гігієни.