Зима – чарівна пора року. Надворі морозна погода, падає сніг, на вікнах вигадливі малюнки…і настрій …  Настрій святковий! Усі очікують чогось YANGOLY DOBRAнезвичайного, казкового, чарівного… У повітрі панує приємна урочистість. І дорослі, і особливо діти з надією чекають дива – справжнього, неповторного… Чекають з особливим хвилюванням того чарівника, який обдаровує кожного своєю добротою і любов’ю.  А власним прикладом він заохочує чинити добро для ближніх, і дуже радіє, коли  діти  і дорослі  йому в цьому допомагають. Святий Миколай щороку приходить у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і казка зникає, але Миколай залишається в серці дорослих. І сьогодні в Конотопській гімназії зібралися  послідовники добрих вчинків Св. Миколая.  Бо саме сьогодні відбувся  благодійний ярмарок «Янголи добра».  Усі кошти, які отримані під час ярмарку, будуть передані важкохворим дітям м.Конотоп. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Під час благодійногот ярмарку “Янголи добра”  продавалися вироби, виготовлені власноруч, а також різноманітні смаколики, випечені також самостійно батьками, гімназистами, педагогами. Усього ми вторгували 11.929 грн.20 коп!!!!Супер!!!У понеділок, 21 грудня, рада гімназії прийме рішення щодо використання коштів, про що обов”язково відзвітує перед учнівською та батьківською громадою.

А ще надзвичайно приємним сюрпризом для всієї гімназійної родини був напередодні такого чарівного свіята став подарунок від співвласника фірми”Зурбаган”, депутата міської ради Завгороднього Сергія!!!! Гімназисти отримали розкішну красуню – незмінний атрибут новорічного свята – ялинку!!!!Величезна щира подяка за Вашу щедрість і щирість, розуміння та підтримку, небайдужість  і підтримку!!!Нехай збуваються всі Ваші мрії не тільки напередодні таких чарівних свят, а завжди!!!Хай у Вашій оселі зажди панують злагода, добробут, любов!!!Миру Вам!!!