ROMENТрадиційно передноворічні свята на Роменщині починаються обласним конкурсом виконавців на народних інструментах «Ромен». Вже втретє конкурс збирає більше 100 учасників з усієї Сумської області (Суми, Конотоп, Шостка, Ромни, Охтирка, Білопілля, Лохвиця, Талалаївка). Учні музичних шкіл змагалися за номінаціями: баян, акордеон; бандура; гітара; домра; балалайка (молодша та старша вікові категорії).

Учні Конотопської дитячої музичної школи №2 гідно представили наше місто та отримали такі результати: І місце виборов Коваленко Нікіта (викладач Владислав Козачинський), дипломом за найкращу акторську майстерність нагороджена Пальчинська Віана та дипломом «Дебют на сцені» нагороджена Лиса Вікторія (викладач Тетяна Паренаго), дипломом учасника відмічені П`яних Валентин  (викладач Тетяна Паренаго) та Козловська Анна (викладач Ніна Кирилюк).

Отримавши пам’ятний сувеніри стомлені, але цілеспрямовані  до наступних перемог маленькі виконавці повернулися до рідного міста.