21 грудня в рамках ІІ етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україна, натхнення, творчість і любов!» відбулось обласне OSTASHKOдитяче патріотичне свято «Ми – майбутнє твоє, Україно!». Путивльський районний будинок культури зібрав юних талантів з усієї Сумської області.

Наше місто на святі представляла учениця дитячої музичної школи №2 Альона Шевченко (викладач Вікторія Осташко). Дівчинка приголомшила глядачів високопрофесійною вокальною майстерністю, виконуючи всесвітньо відомий твір Томазо Альбіноні «Адажіо». Ураховуючи належну виконавську майстерність, наявність відповідного репертуару, високу сценічну культуру Альона Шевченко нагороджена дипломом учасника. Всі діти отримали солодкі подарунки.