AKTZIYAЗа бажанням молоді та враховуючи пропозиції городян, які долучалися до проведення,  організаторами було прийнято рішення про продовження благодійної акції  «З теплом у серці до солдата» зі збору продуктів тривалого зберігання з метою подальшої їх відправки до зони проведення АТО.

У рамках реалізації акції для конотопців, які нині несуть службу поблизу міст Красногорівка, Мар’янка, Курахово, Констянтинівка, Авдіївка, Артемівськ, Слов’янськ, молоді активісти продовжують збирати продукти. Дана акція проходить у приміщенні будинку торгівлі на першому поверсі біля супермаркету «Фора».

Приймаються продукти тривалого зберігання (макарони, крупи, консерви, олія, цукор, солодощі), засоби особистої гігієни (рідке мило, шампунь, усе для гоління, туалетний папір, зубна паста та щітки, пральні порошки, вологі та сухі серветки). За 2 дні акції волонтери зібрали вже чимало продуктів та засобів гігієни.

Закуповуючи товари для дому, ви можете долучитися до заходу, проявивши милосердя, аби подарувати Новорічні свята мужнім захисникам України. Акція буде тривати 21.12.2015 – 24.12.20105 з 16.00 до 19.00, можливе її продовження.

Організаціє даної акції займаються громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту, сектор міської ради з питань внутрішньої політики.