В центральній дитячій бібліотеці відбулася презентація книг національно-патріотичного спрямування, подарованих учням та педагогічному колективу KRIZ PRYZMU MYNULOGOспеціалізованої школи №2 керуючим справами виконкому Венедиктом Яроцьким за дорученням міського голови Артема Семеніхіна з нагоди відзначення 110-річного ювілею закладу. На захід завітали учні спеціалізованої школи №2, педагоги, почесні гості секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева, депутат міської ради Євген Лиманчук, науковий співробітник краєзнавчого музею ім.О.Лазаревського Шаміль Акічев, член національної спілки журналістів України Микола Матвійчук.

Всі подаровані книги було презентовано на книжкові виставці «Україна крізь призму минулого та сучасності» і в них відбився період розвитку та становлення нашої держави від козацької доби до нашого тривожного сьогодення. Тож послуговуючись вмістом цих книг присутні перегорнули сторінки історії нашої неньки України.

Школярі з натхненням читали вірші про рідну мову, найтрагічніший бій під Крутами, голодомор на Україні 1932-1933 років, Майдан та Революцію Гідності. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять славних лицарів народних, тих, хто голів перед ворогом не схилив.