1Представники влади доклали максимум зусиль, аби жодна дитина не була обділена увагою щедрого святого

У Конотопі стартували Новорічні та Різдвяні свята. Розпочалися вони традиційно з Дня Святого Миколая, до якого була приурочена ціла низка благодійних і розважальних заходів.

Не лишилися без уваги дорослих і діти, чиї батьки наразі несуть службу в зоні проведення АТО. Найменших із них запросили на святкові ранки до НВК «Казка» та ДНЗ «Вітерець», де крім чудово підготовлених театралізованих дійств за участі казкових героїв на дошкільнят–дітей військовослужбовців чекали подарунки від міського голови Артема Семеніхіна, які Артем Юрійович вручив малюкам разом зі Святим Миколаєм.

Діти учасників АТО  шкільного віку теж отримали подарунки від міського голови під час святкового заходу, підготовленого творчими колективами ЦДЮТ. Звертаючись до дітей, їхніх батьків і вчителів, міський голова зазначив, що в нашому місті все гаразд і з патріотизмом, і з усвідомленням свого історичного коріння, і це дуже добре.

Привітання з нагоди свята та подарунки отримали й вихованці двох міських шкіл-інтернатів: санаторної та спеціальної, а також дитячого будинку-інтернату, куди завітали керуючий справами виконкому Венедикт Яроцький та секретар міської ради Олена Багрянцева.

Концертна програма до Дня святого Миколая була проведена й для відвідувачів реабілітаційного центру, благодійного фонду «Серця любові»  та 2учасників клубних формувань міста. Усіх їх гостинно запросив МБК «Сучасник».

 

3