futzal dyv4ataУ приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ  відбувся регіональний дитячий турнір з футзалу  серед команд дівчат наймолодшої вікової групи (2005 року народження та молодші) з нагоди Новорічних свят та 15 – річчя  команди «Вікторія»  ДЮСШ Михайла Маміашвілі.

У змаганнях взяли участь футболістки  м. Гребінка  Полтавської  області, м. Славутич Київської області, ФЦ «Барса» м. Суми та наймолодші представниці місцевої  команди «Вікторія».

У 2000 році вперше в Сумській області в Конотопській ДЮСШ дівчатка почали опановувати цей вид спорту, так і з’явилася команда «Вікторія». Багато досягнень та перемог різного рівню здобули наші футболістки за ці роки. Сьогодні, «Вікторія» Конотопської ДЮСШ – найкраща дівоча футбольна команда в Сумські області, срібні та бронзові призери чемпіонату України з футзалу, бронзові призери  змагань серед  футбольних центрів України.

На урочистому відкритті турніру секретар міської ради Багрянцева Олена привітала юних спортсменок та тренера команди Куліш Олену.

Від голови міської  федерації футболу Кирія Олександра Вікторовича спортсменки отримали в подарунок  іменинний торт.

Начальник відділу освіти, Беспала Ольга, відзначила Мажару Анастасію, капітана команди «Вікторія»  із зарахуванням спортсменки  до складу збірної команди України та подякувала батькам футболістки за виховання доньки.

Також на турнірі були присутні випускники різних років команди «Вікторія» ДЮСШ, батьки спортсменок та шанувальники жіночого футболу.

Переможцями турніру стали представниці команди м. Гребінка  Полтавської  області. Конотопські футболістки вибороли бронзу турніру, обігравши своїх одноліток із команди футбольного центру «Барса».   Призери та переможці нагороджені медалями та  грамотами, а кращі гравці отримали в подарунок  м’які іграшки.

Спортивне свято відбулося  за підтримки відділу молоді та спорту Конотопської міської ради  та міської громадської організації «Воля народу Конотопщини».