Напередодні свят усі вірять в чудеса та здійснення бажань, а найбільше, звичайно ж, цього чекають діти. Однак, нажаль, у житті складається так, що далеко не всі родини мають можливість подарувати його для своєї малечі. Тож тут на допомогу приходять благодійники, так і цього разу вже вкотре з ініціативи депутата Конотопської міської ради Олександра Вікторовича Кирія відбувся благодійний захід.

23 грудня напередодні Нового року для дітей з сімей, що потрапили до складних життєвих обставин та з внутрішньо переміщених осіб, у розважальному комплексі «Калейдоскоп» відбулося справжнє свято, у ході якого дітлахи, а їх було понад 40, стали героями театралізованої новорічної казки, звичайно ж, зі щасливим кінцем, та солодкими подарунками наприкінці. Також малеча мала можливість досхочу погратися, побігати лабіринтами, пострибати на батутах, та розважитися з професіональними аніматорами.

«Моїй доньці надзвичайно сподобалась казка,  під час якої вона встигла взяти участь, мабуть, геть у всіх іграх та конкурсах, відчайдушно допомагаючи подолати всіх злих героїв. До того ж, тут так багато іграшок, що я навіть не уявляю, коли вона ними награється. Ми дуже вдячні за таку передсвяткову можливість, адже для дитини найголовніше – це емоції та позитивні враження, яких сьогодні вона отримала надзвичайно багато», – висловила свої враження Ірина, мама однієї з учасниць.

«Я вважаю, це наш обов’язок, всіх і кожного, а особливо дорослих, – робити все, що від нас залежить для того, щоб кожна дитина мала можливість відчути справжнє свято. Особливо такі діти як ці, адже без сторонньої допомоги вони, нажаль, не змогли б так гарно провести час. Тому  подібні акції будуть проходити й надалі», – зазначає Олександр Кирій.