GKHЗ початку року до управління ЖКГ надійшло 1225 письмових звернень від мешканців міста. На сьогоднішній день в управлінні ЖКГ на первинному розгляді перебуває 47 звернень.

Працівниками управління ЖКГ протягом тижня розглянуто та надано відповіді по 38 зверненням мешканців, з них 12 були розглянуті з виїздом на місце, проведені зустрічі з мешканцями та надані відповідні роз’яснення.

До житлово-експлуатаційних дільниць надійшло 296 звернень, з них –38 через службу 1506, у тому числі:

сантехнічні роботи – 89 звернень;

електрозабезпечення –  107 звернень;

столярні роботи –  41 звернення;

малярні та штукатурні роботи – 8 звернень;

інші – 51 звернення.

Протягом тижня працівниками житлово-експлуатаційних підприємств виконувались роботи з утримання житлового фонду міста згідно заявок від мешканців з прочищення внутрішньобудинкових каналізаційних мереж, ревізії та ремонту внутрішньобудинкових водопровідних мереж та мереж опалення, ревізії та заміни запірної арматури, заміни вимикачів та лампочок на сходових клітинах та під під’їздами житлових будинків, ревізії електричних мереж в щитових, обстеження вентиляційних каналів, роботи по благоустрою.

Одночасно з даними роботами житловими підприємствами ведуться роботи з утримання прибудинкових територій. Також вивезено 103,0 м3 сміття та гілок.

Протягом тижня ТОВ КП «Флора» виконані роботи з утримання та обслуговування мереж вуличного освітлення міста (замінено ламп розжарювання в кількості 71 шт., відремонтовано 7 світильників ДНаТ,  замінено 2 лампи та один світильник  ДНаТ).

Проведені роботи з видалення 2-х аварійних дерев по 1-му пров.вул.Батуринської та вул.Заозерної та завезені дрова (1 причеп) одній сім’ї учасника АТО.

Щоденно проводяться роботи  з вивезення  сміття з урн на території міста.

З питань вуличного освітлення надійшло 29 звернень, вирішено у робочому порядку.

Протягом тижня силами працівників житлово-експлуатаційних дільниць виконувались роботи з прибирання території від полоси відводи залізниці до вул.Клубної.

Також працівниками  ТОВ ЖЕД «Південна» здійснювалась робота з прибирання території біля буд.№10 по вул.Лісового.

Двірниками ТОВ «Дорожник» проведена робота з санітарного прибирання закріплених територій.

ТОВ КП «Флора» здійснювалось утримання дорожньої мережі міста, а саме:

– вивезення сміття та гілок з узбіч доріг;

– вивезення сміття з полоси відводу від пр.Миру до вул.Лісового.

ТОВ «Дорожник» для покращення стану дорожньої мережі по вулицям, де здійснюється рух маршрутного автотранспорту, проведено роботу з відсипки доріг щебенем по вул.Ніжинській, вул.Залізничній та вул.Гастелло.

Виконані роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття по пл.Миру, пр.Миру, вул.Клубній та в районі Колієпровіду.