U MASHINYУ місті з 16 по 24 грудня проходила  благодійна акція «З теплом у серці до солдата», що мала на меті зібрати продукти тривалого зберігання та відправити їх до зони проведення АТО. За організацію акції взялися громадська організація «Молодіжний актив Конотопщини», відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту та сектор міської ради з питань внутрішньої політики.

У рамках реалізації акції для конотопців, які нині несуть службу поблизу міст Красногорівка, Мар’янка, Курахово, Констянтинівка, Авдіївка, Артемівськ, Слов’янськ, молоді активісти збирали продукти тривалого зберігання, засоби особистої гігієни та різноманітні смаколики.  Загалом було зібрано біля 500 кг. товарів.  А за їх доставку взявся волонтер Сергій Безлюдний, який на власному авто вже більше року доставляє волонтерську допомогу нашим захисникам у зоні АТО,  до того ж передача зібрана студентами стала частиною гуманітарного вантажу, зібраного волонтерами усього нашого міста.

Дана акція проходила у приміщенні будинку торгівлі на першому поверсі біля супермаркету «Фора», адміністрації якого організатори висловлюють вдячність.

«Приємним сюрпризом для нас стало, коли молоді хлопці принесли цукерки, але не до візочка для збору продуктів, а нам, студентам, які їх збирають, коли ми розговорилися виявилось, що вони солдати й самі нещодавно повернулися з зони АТО і тому дуже вдячні такій небайдужій молоді, як ми, за підтримку», – зазначає Дмитро, студент ІПТКІСумДУ, один з волонтерів – учасників акції.

«Подібні заходи не потребують над-багато зусиль, просто потрібно перейматися тим, що відбувається в рідній країні, й не залишатися осторонь», – зазначав Володимир П’явка, завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики.

«Висловлюємо вдячність всім тим, хто взяв участь у акції, студентам, які збирали продукти, дорослим, які допомагали їм у цьому та здійснювали загальну координацію заходів, мешканцям нашого міста, які клали до кошиків продукти та приносили смаколики з дому, усі разом ми зробили гарну справу, яка хоч трохи полегшить тяжку службу воякам», – зазначила Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.