25 грудня у МЦКіД «Кінотеатр Мир» відбувся благодійний ярмарок добра «З Україною в серці», що був організований відділом освіти міської ради, BLAG AKTCIYAміським методичним кабінетом та станцією юних натуралістів.

Ярмарок передбачав відкриття та розпродаж новорічно-різдвяних виставок «Замість ялинки букет», «Різдвяні фантазії». Флористичні новорічні композиції, ялинкові прикраси, сувеніри, різдвяні смаколики були представлені на благодійному ярмарку.   Багрянцева О.Ю., секретар міської ради, привітала усіх присутніх з новорічними і різдвяними святами та нагородила авторів найкращих виробів  грамотами відділу освіти. Неабияким сюрпризом для гостей ярмарки став виступ вихованців дитячої школи мистецтв. Усі, хто завітав на захід мали змогу придбати новорічно-різдвяний сувенір собі на згадку.

На ярмарку було зібрано 1330 гривень. Зібрані кошти буде передано батькам для допомоги важкохворій дитині.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору коштів.

BLAG AKTCIYA1