Kom

5 січня в селі Комсомольська Комуна у зв’язку з виконанням Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки” відбулось громадське обговорення щодо перейменування села. У даному обговоренні прийняли участь секретар Конотопської міської ради Олена Багрянцева, депутати Конотопської міської ради, Підлипненський сільський голова, депутати Підлипненської сільської ради, представники ЗМІ.

Висловити свою думку з цього питання зібралось чимало мешканців Комсомольської Комуни. Підчас бурхливого обговорення були визначені дві назви Калинівка та Молодіжне. У результаті голосування більшість присутніх мешканців села підтримала нову назву села Калинівка.