11 січня міський голова Артем Семеніхін провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Бабич Юрій Олегович – в.о. начальника сектору  у складі Конотопського відділу поліції (м.Конотоп) Головного Управління Національної поліції в Сумській області. Зокрема Юрій Олегович повідомив, що протягом минулого тижня працівниками поліції було розкрито 11 злочинів, проводилось патрулювання вулиць міста в нічний час та інші заходи. Заслухавши цю інформацію, міський голова подякував працівникам поліції за їх роботу та закликав активніше співпрацювати з КП «Муніципалітет» у частині забезпечення благоустрою міста.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колесніков Артем Юрійович  проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги.

Після його доповіді очільник міста дав доручення протягом дня підключити освітлення на вуличних ліхтарях навколо озера, що біля міської гімназії, та перевірити роботу вуличного освітлення по усьому місту.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітувала директор підприємства Міщенко Тетяна Олексіївна.  Зокрема Тетяна Олексіївна доповіла, що протягом звітного періоду працівниками підприємства було складено 35 адміністративних протоколів на керівників установ та організацій про несвоєчасну очистку від снігу прилеглої території, а на службу «1506» протягом тижня надійшло 305 звернень, з них протягом доби було вирішено 180, протягом 3 діб – 116, виконання 9 звернень залишаються  на контролі.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, у тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління Кошевецька Валентина Павлівна.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотопа, які перебувають в зоні АТО, та їх сім’ям доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Про перерахунок та фінансування пенсій у 2015 році проінформували начальник управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі та Конотопському районі  Шелюк Наталія Миколаївна та керівник відділення ЦПЗ №5 УДППЗ «Укрпошта» Скидан Оксана Олександрівна. Дане питання розглядалось через скарги мешканців міста, які не змогли отримати свої пенсії наприкінці грудня 2015 року, хоча Пенсійним фондом України було анонсовано, що з 28 грудня 2015 по 31 грудня 2015 року буде здійснюватись виплата пенсій через національного оператора поштового зв’язку пенсіонерам, яким встановлено дату виплати з 4 до 8 січня 2016 року.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, та переселенців, які прибувають із зони АТО на територію м.Конотопа, інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова Оксана Михайлівна. Заслухавши даний звіт, міський голова доручив активізувати роботу з переселенцями із зони АТО, додатково вивчити потреби сімей мобілізованих військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО, щодо забезпечення їх дровами. Заступник міського голови Юрій Миколайович Ноєвий запропонував вивчити питання щодо можливості придбання проїзних квитків у начальників потягів військовослужбовцями у разі термінової необхідності.

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув, прозвітувала начальник загально відділу міської ради Іноземцева Тетяна Григорівна.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна проінформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень. Враховуючи звернення громадян, які стосуються роботи голів квартальних комітетів, міський голова доручив начальнику відділу організаційної та кадрової роботи розробити інформаційні таблички в яких вказати графік прийому кварткомів, графік прийому депутатів міської ради, які закріплені за відповідними округами, а також вказати телефони міського голови, заступника міського голови, який курує питання ЖКГ, та телефони екстрених служб міста. Дані таблички розмістити біля обійсть голів квартальних комітетів.