У переддень Нового року до приймальні міського голови звернулися кілька конотопців зі скаргою на несвоєчасність отримання пенсій. Саме томуPENSII це питання було підняте Артемом Семеніхіним на апаратній нараді 11 січня. Жителі міста, які звернулися зі скаргою до влади, стверджували, що отримали повідомлення про необхідність прийти до поштового відділення, аби отримати пенсію. Але коли звернулися туди, виявилося, що грошей немає.

Про те, чому так сталося, і хто в цьому винен, Артем Юрійович запитав у присутніх на нараді начальника УПФУ в м. Конотопі та Конотопському районі Наталії Шелюк та начальника ЦПЗ №5 УД ППЗ «Укрпошта» Оксани Скидан.

Як зазначила керівник центру поштового зв’язку №5 Оксана Скидан,  відповідно до Постанови Кабміну, у зв’язку зі святами «Укрпошта» повинна була виплатити пенсії з 4 по 8 січня. Перша частина необхідних для цього коштів надійшла від Пенсійного фонду 29 грудня. Наступного дня були проведені виплати, відповідно до режиму роботи об’єктів зв’язку (поштових відділень). З цих коштів стовідсотково отримали пенсії жителі сіл. По 6 січня включно отримали пенсії й жителі міста, а от за 7 і 8 січня – частково, на скільки вистачило грошей.

5 січня надійшла наступна частина коштів, з якої розрахувалися зі всіма іншими пенсіонерами. На сьогоднішній день проблем з виплатою пенсій немає. Щодо згаданих вище повідомлень, то, за словами Оксани Олександрівни, таке нагадування листоноші лишають тільки у випадках, коли, розносячи виплати, не застають пенсіонерів вдома.

Відсутність проблем із виплатою пенсій підтвердила й керівник Управління Пенсійного фонду України в м.Конотопі і Конотопському районі Наталія Шелюк, пояснивши наступне:

– На виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», прийнятого 24.12.2015, Пенсійний фонд України у грудні 2015 року здійснював фінансування коштів для виплати пенсії січня 2016 року. А саме, з 28 грудня 2015 по 31 грудня 2015 року здійснювались виплати пенсій через національного оператора поштового зв’язку пенсіонерам, яким встановлено дату виплати з 4 до 8 січня 2016 року.

Пенсіонерам, які з будь-яких причин не отримали кошти у грудні, виплати буде проведено з 5 по 25 січня 2016 року.

Одержувачам пенсій через банківські установи із датами виплати з 4 по 23 січня 2016 року включно належні їм суми пенсії за січень 2016 року профінансовані у грудні 2015 року.

Решта пенсій буде виплачена пенсіонерам у звичні строки.