12 січня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання городян відповідав заступник міського голови Степанченко Ігор Олегович.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 7 конотопців, які озвучили 7 проблемних питань, що їх хвилюють.

Питання стосувались відсутності світла по вулиці Грибоєдова, очищення від снігу частини вулиці Свободи.

Мешканці міста скаржились на якість газу (слабка тепловіддача), на недотримання температурного режиму в приміщення СШ№7, на непрацюючі водонапірні колонки по вул. Конотопських партизан (біля лісгоспу), відсутність сигналу проводового радіо за адресою вул.Миколи Амосова, 8,  а також цікавились графіком прийому депутата міської ради, за яким визначена вул.Маяковського.

На кожне звернення Ігорем Олеговичем було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що усі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками міської влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.