На базі Конотопської СШ №9  було проведено міське теоретичне засідання методичного об’єднання вчителів 4-х класів.DSCN5683

Під час засідання обговорено наступні питання:

  1. Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів 4-х класів. (Зама-     на О.А., учитель СШ №9, керівник методичного  об’єднання)
  2. Огляд новинок психолого-педагогічної та методичної літератури. Підготовка до декади «Початкова школа-2016».

Календарно-тематичне планування на ІІ семестр 2015/2016 н.р. (Зеленська Л.М., методист початкової освіти Конотопського міського методичного кабінету)

  1. Особливості формування інноваційної культури вчителя початкових класів. (Шелест Н.М., учитель НВК: ЗОШ І ступеня-ДНЗ)
  2. Національно-патріотичне виховання учнів 4-х класів. (Зеленська Л.М., методист початкової освіти Конотопського міського методичного кабінету)
  3. Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів. (Борсук В.В., учитель СШ №12)
  4. Творчі завдання на уроках української мови та читання як засіб формування інтелектуальної культури молодших школярів. (Пономаренко О.М., учитель спеціальної школи-інтернату)

 

Також  методистом початкової освіти  Конотопського  міського  методич-

ного кабінету було презентовано проект нової Концепції початкової школи. Педагоги обговорили основні проблеми початкової освіти, вказали на місію, мету і завдання, основні результати, зміст початкової освіти, проаналізували та підготували пропозиції до проекту базового навчального плану, до організації  навчально-виховного процессу в початковій школі, оцінювання результатів навчання в початковій школі. Пропозиції щодо внесення змін до проекту нової  Концепції початкової школи надіслані на сайти МОН України, Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів, робочої групи освітян з розробки концепції. Є надія на те, що вони будуть враховані.