KVARTKOMY1

Перша нарада голів квартальних комітетів відбулася на Старий Новий рік, тому зовсім не дивно, що це засідання розпочалося зі святкових колядок та щедрівок, що налаштували всіх на продуктивну роботу.

Від урочистої частини одразу перейшли до робочої, основною метою якої було скоординувати роботу кварткомів у плані організації громади щодо спільної боротьби із зимовими стихійними явищами. З цього приводу Артем Семеніхін розказав про ситуацію щодо розчищення снігу на дорогах міста, а також про проблеми та реальний стан справ щодо наявної у розпорядженні міста для цього техніки.

Перейшовши до порядку денного, Артем Юрійович показав приклад інформаційної таблички, що буде прикріплений на щитах кварталів міста. На цих листівках будуть розміщені фото та контакти владних осіб, починаючи від голови квартального комітету та закріпленого за округом депутата, аж до міського голови. Також тут буде вказаний графік їх прийому. У подальшому ці інформаційні оголошення будуть розташовані і біля кожної багатоповерхівки.

У ході наради з різних питань доповідали заступники міського голови:  Ю.М.Ноєвий – з питань ЖКГ, І.О.Степанченко – щодо транспортних перевезень та можливості розірвання договорів з проблемними перевізниками. Про співпрацю голів квартальних комітетів з КП «Муніципалітет» інформувала Тетяна Міщенко – директор КП «Муніципалітет».

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Н.А. Яременко повідомила  про звітно-виборчі збори на кварталах міста. Вона наголосила на тому, що до 25 березня усі голови квартальних комітетів мають надати інформацію де і коли на кожному кварталі відбудуться перевибори кварткомів. Це спричинено завершенням терміну цієї каденції обраних голів.

За традицією, яка склалася, міський голова привітав з днем народження іменинників – це Н.С.Ковтун (кв. №1), М.А.Войтенко (кв. №2), Г.І.Сєркова (кв. №14), Г.І.Штукіну (кв. №47), М.І.Приходька (кв. №53), О.М.Зимовець (кв. №34), Р.О.Макаренко (кв. №30), О.О.Шешеню (кв. №39).KVARTKOMY