В місті Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби. В змаганнях брали участь   спортсмени із 17 областей країни, 200 GAYDUKборців виборювали нагороди Турніру.

Вдало виступили вихованці Конотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі, виборовши 8 медалей різного ґатунку. Кузько Владислав, діючий чемпіон України та бронзовий призер чемпіонату Європи, став переможцем у ваговій категорії до 46 кг. Мірошник Дмитро був найсильнішим у ваговій категорії до 59 кг. Друге місце у ваговій категорії до 58 кг посів Олексій Масик, який у фіналі поступився господарю Турніру Сергію Грушину, чемпіону світу – 2015  серед кадетів.  У ваговій категорії до 69 кг срібло в Овсійова Валерія. Єрмаков Дмитро, Линник Єгор та Цибулько Олександр посіли ІІІ місця в своїх вагових категоріях. Слід відмітити  наймолодшого нашого спортсмена, десятирічного Худжадзе Імеда, який святкував перемогу у ваговій категорії до 32 кг.

Гайдук Віктор Вікторович, тренер-викладач ДЮСШ Михайла Маміашвілі, задоволений виступом своїх підопічних та запрошує усіх любителів боротьби греко-римської відвідати Всеукраїнський турнір, який стартує в місті Конотоп 23 – 24 січня в приміщенні ФОК та підтримати конотопських спортсменів.