Тривають новорічні та різдвяні свята, даруючи людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій.KOLYADA

9 січня  та 10 січня 2016 року різдвяні переспіви  звучали в міському будинку культури «Зоряний», де відбулися фестивалі  різдвяних колядок.

9 січня відбувся перший Регіональний фестиваль «Різдвяних колядок, щедрівок та народних традицій», започаткований Конотопською місцевою благодійною організацією «Світанок». Понад три години тривала конкурсна програма за участі вокальних колективів релігійних громад Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української греко-католицької церкви, недільної школи  Храму  Різдва Пресвятої Богородиці, творчих колективів Конотопського міського будинку культури «Зоряний», дитячих музичних шкіл №1 та №2, навчальних закладів міста, та гостей з Сум, Ромен та Батурина.

З різдвяними святами присутніх привітав архієпископ Сумський та Охтирський владика Мефодій та настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло. Вони побажали усім міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди в родинах, достатку, успіхів у всіх починаннях, веселих свят та гарного настрою, а також  вручили всім учасникам заходу солодкі подарунки.

10 січня на сцені «Зоряного»  відбулася не менш цікава та насичена програма. В традиційному щорічному фестивалі колядок «Різдвяні передзвони» взяли участь церковні хори майже з усіх куточків Конотопського району – з Вирівки, Малого Самбору, Дептівки, Великого Самбору, Любитового та міські колективи з дитячої музичної школи №1                     і міського будинку культури «Зоряний», а саме: народний хоровий колектив “Рідна пісня”, жіночий вокальний ансамбль (керівник Олександр Шерудило), молодіжна театральна студія “Ми” (керівник Марина Люшина),  народний вокальний ансамбль “Рапсодія” (керівник Олександр Єрьомін). Всі учасники отримали гарний настрій, подарунки та привітання від Єпископа Конотопського і Глухівського отця Романа та настоятеля Свято-Вознесенського собору отця Богдана.

Талановиті учасники обох фестивалів подарували глядачам безліч приємних емоцій та радісний, піднесений і справді, різдвяний, настрій.