MOLOD201615 січня у малому залі міської ради вперше в історії нашого міста відбулось громадське обговорення програми «Молодь» на 2016 рік. У ньому взяли участь секретар міської ради Олена Багрянцева, депутати Конотопської міської ради Наталія Льовшин та Наталія Демеха. Презентувала програму начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

Показником актуальності теми стало те, що зала ледь вмістила всіх бажаючих долучитися до формування загальноміського вектору розвитку молодіжного середовища у 2016 році. Присутніми були як представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста, молодіжних громадських організацій, благодійних фондів, підприємств та установ міста, молодіжних течій та формувань за інтересами, так і всі небайдужі до даної теми мешканці міста. Адже оголошення про даний захід було розміщено не тільки на офіційних ресурсах, а й розміщувалося у популярних  соціальних мережах  та, навіть, звучало на радіо.

У ході заходу присутніх було детально повідомлено про заходи, проведення яких передбачаються програмою та обсяги фінансування, що заплановані. Були надані відповіді на всі поставлені питання та в ході обговорення було сплановано низку нових, ініційованих молоддю заходів, якими буде доповнено програму. Кілька заходів зазнали критики присутніх та були виключені з програми. Загалом даний захід пройшов у товариській неформальній обстановці у режимі відкритого діалогу між владою та громадою й може стати гідним прикладом відкритості влади перед мешканцями.

«На мою думку, правильним у написанні цільових програм є планування тільки тих заходів, які актуальні, проведення яких буде цікавим, потрібним та влучним для цільової аудиторії, на яку вони розраховані, у даному випадку мова йде про молодь. Завдяки цій зустрічі ми змогли краще зрозуміти чого саме прагне молоде покоління міста, що цікавить її найбільше, розвиток яких напрямків наразі найактуальніший. Слова подяки хотілося б висловити тим, хто знайшов можливість долучився до активного обговорення програми, разом ми змогли досягти поставленої мети та сформувати актуальну програму «Молодь» на 2016 рік», – зазначає ініціатор заходу,  начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.