18.01.2016 під головуванням керуючого справами виконкому Яроцького В.І. відбулось засідання міської надзвичайної протиепідемічної комісії. DSCN7365

В ході засідання головний державний санітарний лікар м.Конотоп Конотопського та Буринського районів Романюк О. В. доповіла про стан епідемічної ситуації та введення в дію комплексного плану заходів по боротьбі з грипом, іншими гострими респіраторними інфекціями та їх профілактиці в м.Конотоп на епідемічний сезон 2015-2016 роки, головні лікарі КЗ «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова» Носач В.В., КЗ «Конотопська міська лікарня»  Кошевецький І.В. повідомили про збільшення кількості звернень за медичною допомогою осіб, які захворіли на ГРВІ.

З метою запобігання поширення інфекції на ГРВІ та грип за результатами проведеного засідання вирішили рекомендувати керівникам підприємств не допускати присутність у трудовому колективі співробітників при найменших проявах симптомів ГРВІ та грип. Звертаємо увагу батьків на недопущення відвідувань дітьми занять в школах, дошкільних та позашкільних закладах при найменших проявах симптомів ГРВІ та грип.