18 січня міський голова Артем Семеніхін провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Відповідно порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув, проінформував Зоць Олександр Вікторович – заступник начальника Конотопського відділу поліції (м.Конотоп) Головного Управління Національної поліції в Сумській області. Зокрема Олександр Вікторович повідомив, що протягом минулого тижня працівниками поліції було розкрито 11 злочинів, складено 30 адміністративних протоколів, проводилось патрулювання вулиць міста в нічний час та інші заходи.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Колесніков Артем Юрійович  проінформував про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень та стан погашення заборгованості за спожиті населенням житлово-комунальні послуги.

Після його доповіді очільник міста дав доручення керівникам житлово-комунальних підприємств здійснювати моніторинг зовнішньої реклами  на підвідомчій території, яка оприлюднена не українською мовою, та інформувати про це КП «Муніципалітет», а також керівникам комунальних підприємств зібрати всю інформацію про відкриті люки на підзвітних територіях та їх кількість. Дану інформацію надати до управління УЖКГ для подальшого придбання пластикових люків високої якості.

Про роботу КП «Муніципалітет» звітувала директор підприємства Міщенко Тетяна Олексіївна.  Зокрема Тетяна Олексіївна доповіла, що протягом звітного періоду працівниками підприємства було складено 63 приписи та 1 адміністративний протокол  з питань благоустрою, а на службу «1506» протягом тижня надійшло 267 звернень, з них протягом доби було вирішено 216, протягом 3 діб – 49, виконання 2 звернень залишається  на контролі.

Про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, у тому числі бюджету розвитку, проінформувала начальник міського фінансового управління Кошевецька Валентина Павлівна.

Завідувач сектору охорони здоров’я міської ради Шульга Жанна  Олегівна проінформувала про епідеміологічну ситуацію в місті. Міський голова доручив Жанні Олегівні спільно з сектором міської ради з питань внутрішньої політики інформувати мешканців міста про епідеміологічну ситуацію в місті.

Про взаємодію міської ради з громадськими формуваннями щодо надання волонтерської допомоги військовослужбовцям м.Конотопа, які перебувають в зоні АТО, та їх сім’ям доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО, та переселенців, які прибувають із зони АТО на територію м.Конотопа, інформувала начальник управління соціального захисту населення Розанова Оксана Михайлівна. Заслухавши даний звіт, міський голова доручив їй проінформувати про цю роботу мешканців міста в прямому ефірі на каналі КСТ.

Про роботу зі зверненнями громадян за тиждень, що минув, прозвітувала начальник загально відділу міської ради Іноземцева Тетяна Григорівна.

Враховуючи звернення громадян, міський голова доручив завідувачу сектору міської ради з питань внутрішньої політики П’явці Володимиру Борисовичу оприлюднити інформацію в ЗМІ про заборону використання піротехнічних заходів на території міста також підготувати проект Меморандуму про дружні наміри у роботі з нацменшинами.

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи Яременко Наталія Анатоліївна проінформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув, та основні організаційні заходи на поточний тиждень.