19 січня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання городян відповідав керуючий справами виконкому Яроцький Венедикт Ідрисович.

Цього дня на «гарячу» лінію звернулось 10 городян, які озвучили 12 проблемних питань, які їх хвилюють.

Так мешканці міста цікавились, коли будуть прочищені вулиці Соснівська, Димитрова, Берегова від снігу та причинами відсутності води в будинку 113, що по вул.Клубній та в будинку 7, що на проспекті Миру.

Також надійшла скарга на недостатній температурний режим в СШ №7 (старші класи) та непрацююче вуличне освітлення по вул.Суворова.

На кожне звернення Венедиктом Ідрисовичем  було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.