Останнім часом набув поширення термін “саморуйнівна поведінка”. Під нею розуміють такий спосіб буття, коли молода людина не зацікавлена у P1190016своєму майбутньому, не замислюється над проблемою позитивної реалізації свого потенціалу, конфліктує із суспільством, кидає йому виклик.

Сьогодні такі негативні тенденції спостерігаються все частіше і вони є наслідком зростання вияву деструктивних емоційних станів серед дітей, тому набуває значення усунення певних чинників та активніша допомога від дорослих у подоланні негативних нахилів. «Самооцінка. Усвідомлення себе у взаємодії з іншими», «Мотиви соціальної поведінки особистості», «Конфлікт і шляхи його подолання», – це далеко не повний перелік тем соціально-виховної програми, що проводиться фахівцями центру для таких дітей.

19.01.2016 міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-нараду з працівниками відділення кримінально-виконавчої інспекції, ювенальної превенції поліції, служби у справах дітей щодо погодження основних напрямків роботи в поточному році.