MOLOD20.01 2016 року Конотопом керували активісти молодіжного руху міста.

Міським головою А.Ю. Семеніхіним та відділом у справах молоді та спорту ініційовано проект Конотопської міської ради “Заміна влади”.

У рамках його втілення сьогодні, 20 січня, у стінах міської ради було проведено молодіжно-студентський захід під назвою “Молодь до влади”.

У рамках реалізації проекту було «замінено» міського голову, заступників та керівників основних відділів та управлінь міської ради на студентів, які разом з посадовими особами виконували свої обов’язки та функції.

Робочий день розпочався зі спілкування міського голови з молоддю міста. Артем Юрійович розказав про структуру роботи міської ради. Відзначив, що робота відділу молоді та спорту наразі є пріоритетною, оскільки саме за молоддю –  майбутнє України. Він також пояснив значення слова «громадянин», наскільки важлива та значуща громадянська активність молоді, вміння організовувати навколишній простір навколо себе, впливати на оточуючих людей та події. На завершення Артем Юрійович висловився про сутність української нації, яка в першу чергу ідентична добре відомому прислів’ю: “Моя хата скраю, я все бачу, знаю, моя хата скраю, першим ворогів зустрічаю.”

На додаток заступник міського голови Юрій Миколайович Ноєвий закликав студентство до співпраці, визначитися з громадянською ідентичністю та розказав про план заходів на майбутнє.

Впродовж дня молодь та студенти працювали за окремим, заздалегідь розробленим планом, виконуючи реальні функції та справи посадових осіб міської ради.

molod1molod2molod3