Міський голова А.Ю. Семеніхін  сьогодні з робочим візитом відвідав державне підприємство “Авіакон”.AVIAKON

У ході роботи громадської виїзної приймальні працівники підприємства зверталися з особистих питань, які переважно стосувалися сфери ЖКГ, транспорту та соціального захисту населення. Загалом було розглянуто 9 звернень.

Варто відзначити доброзичливість, у дусі якої відбувалася зустріч. Люди спілкувалися з почуттям впевненості в наданні допомоги та із вдячністю за турботу і працю міського голови.

Корнієнко Анатолій Іванович від імені керівництва звернувся з пропозиціями щодо модернізації каналізаційно-очисних систем міста та осучаснення сфери житлово-комунального господарства.

Очільником міста прийнято рішення розглянути можливості втілення у життя даних пропозицій.

Також Артем Юрійович поспілкувався з заступником директора підприємства Буцаном Анатолієм Олексійовичем про специфіку роботи зразкового підприємства “Авіакон”. Наприкінці була проведена екскурсія до цеху №3, в якому здійснюється процес збору гелікоптерів.

Практика в’їзних громадських приймалень і надалі буде втілюватися в життя міським головою А. Ю. Семеніхіним. Тільки разом, у співпраці та довірі, ми зможемо змінити наше життя на краще.

AVIAKON1