22 січня 2016 року під головуванням секретаря міської ради Багрянцевої Олени Юріївни відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій були розглянуті питання щодо захисту прав дітей.

В результаті розгляду питань вирішено: попередити батьків малолітньої дитини Б. про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, підготувати до Конотопського міськрайонного суду позов про позбавлення батьків дітей О. батьківських прав за ухилення від виконання батьківських обов’язків, позовну заяву про відібрання дитини Ш. у матері без позбавлення останньої батьківських прав у зв’язку з тим, що залишення дитини у неї на виховання є небезпечним для життя, здоров’я та морального виховання дитини.

Члени комісії з питань захисту прав дитини приймали рішення на підставі представлених на їх розгляд документів, інформації доповідачів, запрошених.

На комісії були присутні представники відділу освіти міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору юридичної роботи міської ради, управління соціального захисту населення міської ради, відділу ювенальної превенції Конотопського відділу національної поліції України в Сумській області, кримінально-виконавчої інспекції УДПС України в Сумській області, дитячої поліклініки КЗ                                 «Конотопська центральна лікарня ім.академіка Михайла Давидова».