TEHNIKAУ звязку із засміченням великої частини каналізаційно-очисних систем міста, міський голова А.Ю.Семеніхін прийняв рішення організувати в місті роботу гідродинамічних машин. Після проведення клопіткої роботи міським головою спільно з управлінням ЖКГ Конотопської міської ради, спеціальна техніка нарешті прибула і успішно працює на вулицях нашого міста. Робота кипить зранку до ночі. Це насамперед пов’язано з об’ємом завдань, які потрібно виконати. Варто зазначити, що ці послуги не з дешевих. А саме 12-годинна робоча зміна коштує близько 32 тисяч гривень. Тому міський голова А.Ю.Семеніхін та вся міська рада будуть працювати над пошуком коштів на придбання конче необхідної для міста сучасної техніки, вартість якої складає близько 5 мільйонів гривень. Нажаль гідродинамічних машин такої потужності є всього декілька на всю Україну. Тому це придбання не тільки врятує вкрай забруднену каналізаційно-очисну систему, а й у майбутньому дасть змогу суттєво поповнити бюджет міста за рахунок надання подібних послуг містам нашої та сусідніх областей.

Все буде Україна!

TEHNIKA2MASHINAMASHINA1