25 січня відбулася нарада міського голови з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. На нараді були присутні: міський голова Артем Семеніхін, начальники відділів виконавчої, прикордонної  служби, митного поста, РВ ГУ МНС, ОДПІ, УСБУ  в м.Конотоп, військовий комісар, місцевий прокурор, в.о. начальника поліції, т.в.о. начальника міського управління юстиції та начальник відділу з питань НС ЦЗН та взаємодії з правоохоронними органами. Вони доповіли, що загалом оперативна обстановка в місті стабільно спокійна та керована.

Окрема увага була приділена лікувальним закладам міста. Керівники лікарень, Носач В.В. та Кошевецький І.В., що також були присутні на нараді, доповіли про епідемічну ситуацію в місті, яка наразі не є критичною, але викликає занепокоєння, особливо враховуючи прогнози погоди про різке потепління найближчими днями.

Міським головою Артемом Семеніхіним було доручено негайно підготувати  проект рішення про виділення коштів на закупівлю противірусних лікарських препаратів, у яких, за словами керівників Конотопської міської та Конотопської центральної районної лікарень,  є  потреба на сьогоднішній день.

Питання про епідемічний стан в місті перебуває на цілодобовому контролі міського голови А.Ю.Семеніхіна.