TZRL

Він зустрівся із завідуючим лікарні Носачем В.В., щоб обговорити і вирішити питання, яке стосується, без перебільшення сказати, життя і смерті мешканців міста Конотоп та району, а саме пацієнтів Гемодіалізного відділення ЦРЛ.

До міського голови, за дорученням працівників і пацієнтів відділення, звернувся мешканець міста Грак Микола Петрович. Він повідомив, що зусиллями всієї громади міста і району, на зібрані людьми кошти,  у березні 2014 року було відкрите відділення Гемодіалізу. Але по сьогоднішній день  залишився цілий ряд не вирішених проблемних будівельних, фінансових і організаційних питань. Громада міста і району попросила Артема Семеніхіна надати дієву допомогу  у негайному виправленні ситуації.

Як вдалося вияснити на зустрічі, найголовнішою проблемою є безперебійне забезпечення відділення електропостачанням. Відповідно до цього, виникла потреба у потужному дизель-генераторі, який має забезпечувати електропостачанням відділення гемодіалізу.

Також у представника громади є зауваження  щодо нецільового використання бюджетних коштів і закупки додаткового обладнання та інвентаря. Міський голова взяв питання під свій контроль та додаткове вивчення.

Також Артем Юрійович дав доручення КП “Проектно виробниче архітектурно-планувальне  бюро» у найкоротші терміни розробити проект  додаткової мережі живлення з резервного джерела.

Додатково міським головою було гостро поставлене питання існування приватних аптек на території лікувальних закладів міста. “Жодна приватна аптека не буде функціонувати у приміщеннях лікарень. Мною було прийняте безкомпромісне рішення про створення Конотопської міської комунальної аптеки №1 на базі комунального закладу аптека №226, у результаті чого ми зможемо здійснювати чіткий контроль за ціноутворенням, зменшити вартість ліків, а мізерні націнки на лікарські засоби будуть поповнювати міський бюджет,” – заявив Артем Семеніхін.

Підсумовуючи, Артем Юрійович запевнив, що повноцінному діючому відділенню Гемодіалізу в Конотопі бути. Питання забезпечення здоров’я TZRL1громадян  завжди є і буде пріоритетним для міського голови.

Все буде Україна!