VETERANY1

26 січня 2016 року міський голова Конотопа Артем Семеніхін зустрівся з ветеранами. Зустріч відбулася у приміщенні міського управлінні праці та соціального захисту населення.

У ході спілкування ветерани змогли поставити міському голові ряд питань, які найбільше їх турбували. Головним чином вони стосувалися сфери житлово-комунального господарства, роботи приватних організацій, трамвайного управління, цін на ліки та сплати благодійних внесків у лікарнях.

У ході дискусії Артем Семеніхін висловив свою чітку позицію щодо приватизації державних підприємств. “Як патріот України та націоналіст, я категорично проти приватизації стратегічних підприємств олігархами. Я все роблю для того, щоб повернути ті підприємства, які ще можна повернути, у державну власність. Всі вони повинні успішно працювати і поповнювати бюджет міста та держави,” – заявив міський голова.

Щодо існування трамваю у нашому славетному місті Конотоп, міський голова запевнив, що особисто усе робить для того, щоб зберегти, підтримати і зробити прибутковим КП “КТУ” та розказав про ряд вжитих заходів стосовно цього підприємства.

Також він повідомив ветеранам про створення найближчим часом комунальних аптек, завдяки чому буде відновлено виробництво деяких ліків (як це було раніше), здійснюватиметься чіткий контроль за ціноутворенням, закупкою та видачею лікарських препаратів пільговим категоріям населення. До того ж, завдяки функціонуванню міських комунальних аптек, можна очікувати на додаткові надходження до міського бюджету.

“Завдання всіх нас –  на мікрорівні, на прикладі Конотопа, показати усім людям зовсім інші стандарти роботи та управління містом. Абсолютно всі питання, які мені підконтрольні, я та команда свободівців вирішуємо виключно в інтересах громади”,  – завершив Артем Семеніхін, дякуючи VETERANYветеранам за приємне товариство.

У відповідь члени організації подякували міському голові за увагу до себе та піклування.